Вівторок, 30.04.2024, 01:07

Несподівана фізика.
Інформація | 20.04.2018, 13:41

Несподівана фізика.

18 квітня в актовому залі школи відбулося майже фантастичне дійство-вистава фантастичних дослідів, молекулярне шоу. Учні 1,2 та 5-7 класів разом з життєрадісними, веселими вченими-«професорами Простікусом та Пізнайком» - провели захоплюючі експерименти. І вода в них горіла, і телефон занурений у воду, залишався справним, і лампочка світилась в Н2О.

Справді, цікаві досліди в галузі фізики та хімії здатні захопити підлітків, пробудити інтерес до поглибленого вивчення законів природи. І, можливо, у майбутньому наукові дослідження стануть справою життя юних учасників молекулярного шоу.

А чому б і ні?

Думка глядача.

Вистава, яка відбулася сьогодні, запам’яталася як яскраве шоу, дуже цікаве, пізнавальне для учнів різного віку. Нам показали досліди з гідрофорбним піском, «сухою водою» та інші дивовижні прояви законів фізики.

Ведучі шоу знайшли справді творчий , креативний підхід до глядачів та зуміли пояснити суть експериментів у доступній ігровій формі.

Кучеровська О. 7 –В кл.

Додав: Олекса | Контактна особа: Олексишин А.М E