Понеділок, 13.05.2024, 04:01

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Підсумки методичної роботи з педагогічними працівниками школи у 2013-2014 н.р.
[ Викачати з сервера (212.0 Kb) ] 18.06.2014, 13:02

Підсумки  методичної  роботи  з  педагогічними працівниками  школи у  2013-2014  навчальному  році

Методична  робота – це заснована на досягненнях науки та передового педагогічного досвіду система аналітичної, організаційної, діагностичної, пошукової, дослідницької, науково-практичної, інформаційної діяльності з підвищення наукового та загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їхньої професійної компетентності та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Методична робота у школі була організована відповідно до наступної  структури:

• робота методичної ради школи;
  • методичні об'єднання вчителів – предметників та класних керівників;
  • проведення шкільних предметних тижнів;
  • організація методичних заходів для педпрацівників школи та району

(на базі школи);

• участь учителів у методичних заходах та конкурсах району, міста,

області;

• робота районних і шкільних творчих груп та окремих педагогів з

розробки методичного забезпечення навчально-виховного процесу;

-   організація проходження комп’ютерних курсів;

-    планування курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їх атестації;

• наставництво, робота з молодими та новоприбулими вчителями школи;
  • робота з обдарованими і здібними дітьми та дітьми з низьким рівнем

успішності.

Для координації методичної роботи в навчальному закладі продовжує роботу методична рада школи. Члени методичної ради обговорюють завдання методичної служби, розробляють перспективне планування в галузі організації науково-методичної роботи, погоджують плани шкільних методичних об’єднань учителів - предметників, розробляють орієнтовний зміст проведення предметних тижнів, обговорюють пропозиції щодо  впровадження нових форм, методів та інновацій у систему методичної роботи.

Значний внесок у вирішення науково-методичної проблеми школи «Через розвиток дитини – до знань», у виявленні творчого потенціалу вчителів школи, поширенні передового педагогічного досвіду та інноваційних технологій, у роботі з обдарованими учнями зробили методичні об’єднання вчителів школи. Це реалізовувалось через такі форми і напрямки роботи методоб’єднань, як проведення шкільних методичних заходів, семінарів, конкурсів творчих робіт та стінгазет, вікторин, вечорів, відкритих уроків, взаємовідвідування уроків та позакласних заходів, підготовку учнів та вчителів до участі у різного виду позашкільних конкурсах.

Відповідно до наказу «Про організацію методичної роботи з педпрацівниками школи у 2013-2014 н.р.» у нашому закладі протягом навчального року працювало 11 методичних об’єднань учителів: 9 предметних методоб’єднань та 2 – класних керівників 5-8-х і 9-11-х класів.

З метою активізації методичної роботи, розвитку творчої діяльності, професійної майстерності й компетентності педагогічних працівників, пропагування передового педагогічного досвіду, ефективного впровадження сучасних педагогічних технологій у навчальний процес, упродовж  2013-2014 н.р. проведено 11 предметних тижнів. Кожний тиждень відбувався у визначений термін та фіксувався наказами про проведення та про підсумки проведення заходу.

Повний матеріал підсумків можна викачати з даного сервера посилання в горі документу

Категорія: Мої файли | Додав: Олекса
Переглядів: 521 | Завантажень: 22 | Рейтинг: 0.0/0