Четвер, 16.05.2024, 17:41

Головна » Дошка оголошень » Corinth Classroom

Відкритий урок в 9-А класі
Інформація | 07.05.2015, 14:33
Із своїми враженнями про використання програми Corinth Classroom Lite на уроці біології з учнями 9-А класу поділилась вчителька Дебеляк Наталя Василівна. Працюючи з інтерактивною дошкою я можу демонструвати уроки за допомогою програмного забезпечення «Corinth Classroom». Також можу ознайомитися з інтерактивною колекцією бібліотеки. Є деякі переваги використання інтерактивних засобів на уроці біології: • поєднання звичайної дошки і мультимедійного проектора; • сенсорне управління; • управління демонстраційним матеріалом; • демонстрація уроків у 3D форматі; • покращення планування заняття та його темпу; • активне залучення учнів до роботи на уроці. Програма «Corinth Classroom» є неймовірно унікальною. ЇЇ можна використовувати на усіх етапах уроку. Сенсорні можливості дозволяють пересувати об’єкти, обертати, збільшувати та зменшувати їх, виділяти найголовніші моменти демонстраційного уроку, а також демонструвати картинку з різних ракурсів у форматі 3D (демонструвати різні частини тіла, органи, інше). Інтерактивна дошка – це гнучкий інструмент, що поєднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. У комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати. Програма «Corinth Classroom» та її ресурси інтерактивної дошки допомагають в процесі збагачення та закріплення знань учнів. Також допомагають в перевірці навчального матеріалу, в піднесенні нової інформації, стимулюють обговорення теми та сприяють процесу створення нових ідей.
Додав: Олекса | Контактна особа: Олексишин А.М. E
Переглядів: 491 | Розміщено до: 07.12.2015 | Рейтинг: 0.0/0