Понеділок, 29.04.2024, 23:55

Головна » Дошка оголошень » Corinth Classroom

Дякую волонтерам нашої школи, які на літніх канікулах збирали макулатуру, металолом та пластикові пляшки. Виручені кошти будуть використані на покупку шолому віртуальної реальності. Завдяки вашій праці наше місто стало чистішим, а навчання в школі буде значно цікавішим.
Corinth Classroom | Переглядів: 329 | Дата: 13.08.2017 | Коментарі (0)

Ми робимо навчання зрозумілішим для всіх! Станьте частиною нашої мрії і допоможіть Corinth перемогти у конкурсі World Cup Tech Challenge 2015! Проголосуйте тут: http://www.worldcuptech.com/Edtech/
Не забувайте ділитись своєю пристрастю з іншими, тому що це найважливіше у навчанні. Дякуємо!

Corinth Classroom | Переглядів: 351 | Дата: 02.06.2015 | Коментарі (0)

Із своїми враженнями про використання програми Corinth Classroom Lite на уроці біології з учнями 9-А класу поділилась вчителька Дебеляк Наталя Василівна. Працюючи з інтерактивною дошкою я можу демонструвати уроки за допомогою програмного забезпечення «Corinth Classroom». Також можу ознайомитися з інтерактивною колекцією бібліотеки. Є деякі переваги використання інтерактивних засобів на уроці біології: • поєднання звичайної дошки і мультимедійного проектора; • сенсорне управління; • управління демонстраційним матеріалом; • демонстрація уроків у 3D форматі; • покращення планування заняття та його темпу; • активне залучення учнів до роботи на уроці. Програма «Corinth Classroom» є неймовірно унікальною. ЇЇ можна використовувати на усіх етапах уроку. Сенсорні можливості дозволяють пересувати об’єкти, обертати, збільшувати та зменшувати їх, виділяти найголовніші моменти демонстраційного уроку, а також демонструвати картинку з різних ракурсів у форматі 3D (демонструвати різні частини тіла, органи, інше). Інтерактивна дошка – це гнучкий інструмент, що поєднує в собі простоту звичайної маркерної дошки з можливостями комп'ютера. У комбінації з мультимедійним проектором стає великим інтерактивним екраном, одним дотиком руки до поверхні якого можна відкрити будь-який комп'ютерний додаток або сторінку в інтернеті й демонструвати потрібну інформацію або просто малювати. Програма «Corinth Classroom» та її ресурси інтерактивної дошки допомагають в процесі збагачення та закріплення знань учнів. Також допомагають в перевірці навчального матеріалу, в піднесенні нової інформації, стимулюють обговорення теми та сприяють процесу створення нових ідей.
Corinth Classroom | Переглядів: 487 | Дата: 07.05.2015 | Коментарі (0)

Запровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в СЗШ №18 м. Львова є пріоритетним завданням в реалізації проблеми: «Через розвиток дитини - до  знань» .

З метою заохочення педагогічного колективу у використанні сучасних ІКТ у своїй повсякденній навчально-виховній роботі, на нараді педагогічних працівників, було представлено безкоштовну пробну версію Corinth Classroom у виді прикладної програми Corinth Classroom Lite. Її інтерактивний 3D обсяг для навчання в початкових і середніх навчальних закладах пропонує бібліотеки біології людини, біології тварин, біології рослин, геології, технології і культури.

Учителям було представлено можливості програми Corinth Classroom Lite:

• П'ять інтерактивних 3D моделей з деталізованими частинами (є можливість отримати додатковий контент)
  • Можливість виділяти кожну окрему частину моделі для кращої візуалізації
  • Функція масштабування і обертання моделей в 3D для захоплюючого і детального огляду
  • Вбудований режим «заповнення пропусків» для практичних занять та перевірки знань учнів
  • Інструмент пошуку по назвах моделей і тегах
  • Можливість перемикатися між різними мовами і переглядати дві мови одночасно
  • Функції глибокого масштабування і доповненої реальності для захоплюючих візуальних відчуттів
  • Функція знімку екрана для створення безмежної кількості зображень для власних освітніх ресурсів
  • Можливість створення заміток до моделей
  • Інтеграція з MS Office 2010 і 2013 для використання моделей в презентаціях і документах

Завдяки отриманим технічним засобам в рамках Національного проекту «Відкритий світ» та прикладної програми Corinth Classroom Lite, що надає педагогам доступ до вражаючого інтерактивного 3D контенту, вчителі тепер матимуть ширший арсенал засобів, які допоможуть зацікавити дітей при вивченні найрізноманітніших предметів.

Учителям було запропоновано зробити свій внесок у подальшу розробку цього освітнього інструменту, а також в розробку інших проектів Corinth. Педагогічні працівники вирішили взяти активну участь в програмі Corinth Classroom Pilot.

Найближчим часом іншим вчителям міста буде рекомендовано прикладну програму Corinth Classroom Lite та взяти участь в програмі Corinth Classroom Pilot.

Hello,

We are Corinth, a premier global developer of digital teaching aids, and we would like to introduce
to you the Corinth Classroom Pilot Program. The purpose of this program is to test our application
- Corinth Classroom - in an educational environment and you are invited to join.
Your school has a unique opportunity to try, at no cost, this innovative educational tool
which aims to help teachers more easily put together exciting and engaging lessons.

Through this program, your school can participate in the development of Corinth Classroom
by providing valuable feedback on its use in the classroom. The pilot will contribute to our ongoing research
efforts aimingto adapt this tool to the real needs of students and teachers.

We welcome thoughtful ideas and critique. We would like to invite you to cooperate with us in creating the future of education together. Explore your possibilities here or leave a quick suggestion via our CONTACT FORM

Безкоштовно завантажити програмний продукт Corinth за посиланням http://bit.ly/1sHRvLN

Corinth Classroom | Переглядів: 404 | Дата: 12.03.2015 | Коментарі (0)